Mesaj gönder
Wuxi Ninecci Glove Co.,Ltd
Ürünler
Ürünler
Ev > Ürünler > Güzellik Nemlendirici Eldivenler > Akrilik Liner Buruşuk Lateks Kaplamalı Eldivenler Çift Daldırma Palmiye Desenli

Akrilik Liner Buruşuk Lateks Kaplamalı Eldivenler Çift Daldırma Palmiye Desenli

Product Details

Menşe yeri: Çin

Marka adı: BESTER

Sertifika: CE Certificate

Model numarası: ZS4-008

Payment & Shipping Terms

Min sipariş miktarı: Pazarlık

Fiyat: Negotiable

Ambalaj bilgileri: 12 çift / polybag; 120 çift / karton

Teslim süresi: 50 gün

Yetenek temini: Ayda 80000 düzine

En İyi Fiyatı Alın
Vurgulamak:

lateks kaplamalı iş eldivenleri

,

lateks palmiye kaplı eldivenler

Kaplama:
Kırışıklı Lateks
Malzeme:
Naylon, Akrilik, Kırışıklı Lateks
renk:
siyah + yeşil
Ağırlık:
64 g / çift
Uygulama:
Montaj, inşaat
Özelliği:
Nefes alabilir
Boyutu:
6 '7' 8 '9' 10 '
Palmiye Deseni:
Çift daldırma
Kaplama:
Kırışıklı Lateks
Malzeme:
Naylon, Akrilik, Kırışıklı Lateks
renk:
siyah + yeşil
Ağırlık:
64 g / çift
Uygulama:
Montaj, inşaat
Özelliği:
Nefes alabilir
Boyutu:
6 '7' 8 '9' 10 '
Palmiye Deseni:
Çift daldırma
Akrilik Liner Buruşuk Lateks Kaplamalı Eldivenler Çift Daldırma Palmiye Desenli

Sıcak Akrilik Astarlı ve Çift Uçlu Buruşuk Lateks Eldivenli 13G Gri Naylon Örme Eldiven

 • Akrilik Liner ile Dikişsiz 13 ölçer Naylon kabuk

 • Kırışık lateks kaplama

 • Çeşitli renk kombinasyonlarında mevcut

 • Dikişsiz örgü yapısı, elleri rahat ve el becerisiyle korur.
 • Polycotton iplik, ekonomik ve hafif soğuk dayanıklı bir üründür.
 • Lateks kırışık kaplamalı avuç içi ve parmak uçları ıslak / kuru koşullarda üstün tutuş sağlar
  ve aşınma direnci sunar Uzun ömürlü yıkanabilir ve değiştirme maliyetlerini düşürür
 • Örgü Bilek, eldivenin içine kir ve kalıntıların girmesini önler

Lateks eldivenler, eldivenlerde Lateks normalde eldivenler için bariyer malzemesi olarak kullanılan kaplamalar olarak kullanılır. Doğal veya sentetik kaynaklara bulaşabilir.


Sıvı üzerinde küçük parçacıkların kararlı bir dağılımı ürünüdür. Lateks çok elastiktir ve diğer kaplama malzemelerine kıyasla mükemmel bir tutuş sağlar ve çok fazla yırtılma direncine direnç gösterir.

Mavi Naylon / Siyah köpüklü lateks eldivenimiz çok hafiftir, üstün bir tutuşa sahiptir ve kiri dışarıda tutmak için bileğe örülür. İdeal taşıma, paketleme, bahçe işleri için mükemmeldir, aynı zamanda Çatı, Elektrikçi, Tesisatçı, Çerçeveleme, Montaj ve Depolama için de kullanılabilirler.

 • montaj
 • Bahçıvanlık
 • Ağaç
 • Bakım
 • Yapı sektörü
 • Otomotiv endüstrisi

Fabrika gösterir:

SSS

Genel Amaçlı ve İş Eldiveni Detayları

Doğal Kauçuk (Lateks) - Doğal kauçuk, uzun yıllar popüler bir eldiven kaplama malzemesi olmuştur. Normalde bir “kırışık” kaplamasıyla birlikte, iyi bir kavrama ve mekanik koruma sağlayan ortalama bir kaplamadan daha kalındır. Doğal kauçuk lateks bazı kişilerde alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Daldırma Eldivenler, el şeklinde bir formu (astarlı veya astarsız) bir tanka veya sıvı formdaki art arda gelen polimer tanklarına batırarak yapılır.

İki temel süreç türü vardır:

Lateks daldırma - Bu su bazlı bir süreçtir. Daldırma polimeri su ile çözelti halindedir. Bu süreç, dünya çapında üretilen tüm desteksiz eldivenlerin% 95'inden fazlası için kullanılmaktadır ve büyük çapta yapılan hızlı bir işlemdir. Lateks eldivenler (tipik olarak nitril, doğal kauçuk ve PVC) hızlı ve ekonomik olarak ve genellikle tek bir daldırmada üretilir.

Solvent daldırma - Çimento daldırma olarak da bilinir. Polimer çözücü ile çözelti içinde. Bu süreç çok sayıda dips içerir ve olağanüstü kalitede bir eldiven üreten nispeten uzun ve emek yoğun bir süreçtir. Çoklu dallar çok katmanlı bir eldiven sağlar (eldiven içinde eldiven gibi, eldiven içinde). Çözücüya daldırılmış bir eldiven, lateksinin daldırılmasından daha iyi bir bütünlüğe sahiptir.

Lateks olarak da bilinen Doğal Kauçuk , 200'den fazla bitkide doğada bulunur, ancak en yaygın kaynağı Hevea Brasiliensis ağacıdır. Su içinde dağılmış doğal kauçuk lateks olarak bilinir. Doğal kauçuk diğer eldiven malzemelerine, mükemmel kesim ve yırtılma direncine ve üstün tutuş ve sıcaklık direncine göre çok yüksek bir esnekliğe sahiptir. Geniş sıcaklık aralığında -18 ila 149 ° C (0 ila 300 ° F) arasında esnek ve dayanıklı olsa da, zayıf alev direncine sahiptir. Genel olarak, doğal kauçuk suya, alkollere ve bazı ketonlara karşı dayanıklıdır, ancak çoğu hidrokarbon ve organik çözücüye karşı zayıf kimyasal dirence sahiptir. Doğal kauçuk bazı insanlarda alerjik reaksiyona neden olabilir.

Nitril Kauçuk , akrilonitril ve butadienin bir ko-polimeridir. Nitril kauçuk, delinmelere, kesilmelere, takılmaya ve aşınmaya karşı mükemmel fiziksel tehlikeler sağlar. Aleve dayanıklı olmamakla birlikte -4 ila 149 ° C (25 ila 300 ° F) arasında değişen sıcaklıklarda işlevsel performans gösterir. Nitril kauçuk, yağlara, yakıtlara ve bazı organik çözücülere karşı önemli ölçüde dirençlidir. Sıkıştırılmış eldivenler için bir kaplama olarak ve ayrıca lamine ve emprenye edilmiş, kesilmiş ve dikilmiş eldivenlerin yapımında kullanılır.

Poliüretan (PU) üretan bir termoplastik polimerdir. Poliüretan, iyi aşınma direnci ve gerilme mukavemeti sağlar. Poliüretan yağlara, bazı organik solventlere, oksidasyona ve ozona karşı iyi bir direnç sunar. Sıcak suya karşı zayıf bir dirence sahiptir ve 79 ° C'nin (175 ° F) üzerinde kullanılması tavsiye edilmez. Poliüretan çok düşük bir partikül kabuğuna sahiptir, bu nedenle temiz oda eldivenleri için iyi bir seçimdir. Poliüretan, bazı özel uygulama stillerinde ve eldivenler için su geçirmez bir astar olarak da kullanılır.

Polivinil Klorür (PVC) , vinil klorürün sentetik bir termoplastik polimeridir. PVC iyi aşınma direnci sunar, ancak delinmelere, kesilmelere ve takılmaya karşı hassas olabilir. Esnek olmasına rağmen, çoğu kauçuk ürünüyle ilişkili dokunma hassasiyeti sağlamaz. PVC yaklaşık 82 ° C'de (180 ° F) yumuşmaya başlar. PVC suya ve çoğu sulu çözeltilere, deterjanlara ve seyreltilmiş bazlara ve asitlere karşı etkilidir. Organik solventlere karşı sadece kimyasal direncine sahiptir. PVC kaplı iş eldivenleri için daha yaygın kaplamalardan biridir.